Stało się coś złego Jak sobie radzić...
Stało się coś złego Jak sobie radzić...
Stało się coś złego Jak sobie radzić...

Stało się coś złego Jak sobie radzić ze złymi wiadomościami - DAWN HUEBNER

wydawnictwo: ToTamto
tytuł oryginału: Something Bad Happened
tłumaczenie: Paulina Broma
 
data wydania: 23.02.2022
numer wydania: 1
liczba stron: 80
format: 150 mm x 226 mm
wiek czytelnika od: 9
wiek czytelnika do: 12
Ostatnie sztuki w magazynie
23,00 zł

 

Dzieci często mimowolnie dowiadują się o czymś złym, co się wydarzyło, i starają się zrozumieć to na swój sposób. Czasami sami jesteśmy zmuszeni do przekazania im złych informacji.

Jakich słów użyć? Jak pomóc im zrozumieć trudny przekaz? Jak sprawić, żeby spojrzały na swoje obawy z innej perspektywy?

Oto przewodnik dla dzieci i ich rodziców, opiekunów czy nauczycieli, którzy muszą zmierzyć się z rozmowami o ludzkich tragediach, poważnych światowych wydarzeniach czy zagrożeniach środowiska. Książka pozwala zachować kontrolę nad tym, o których wydarzeniach należy rozmawiać i ile informacji przekazać. Jednocześnie uczy umiejętności radzenia sobie z zamartwianiem się, strachem czy smutkiem oraz zachowania poczucia bezpieczeństwa, optymizmu i siły.

Poradnik napisany przez psycholożkę i autorkę bestsellerowych książek, między innymi Przechytrzyć zmartwienia. Jak radzić sobie z lękami.

Dawn HuebnerDawn Huebner ― Jest psycholożką kliniczną specjalizującą się w terapii wsparcia dla dzieci z problemami lękowymi oraz ich rodziców. Jej wielokrotnie nagradzane poradniki sprzedały się w prawie milionowym nakładzie na całym świecie i pomogły wielu dzieciom w prowadzaniu szczęśliwszego i zdrowszego życia. Dr Huebner często udziela wywiadów w mediach, a jej wykład na platformie TEDx o mierzeniu się ze strachem i pokonywaniu go uplasowało się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych wystąpień. Mieszka i pracuje w Exeter w Stanach Zjednoczonych.

Brak opini
Produkt dodany do ulubionych